Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) победи Борислав (Първомай) с 3:2 в приятелска

...

Дубълът на Локо надви Борислав

Вторият тим на Локомотив (Пловдив) победи Борислав (Първомай) с 3:2 в другарска среща. Младият отбор на домакините беше по-дейния, само че топката спря в неговата мрежа. Това се случи в 20-ата минута, когато противника наказа неточност при изнасянето на топката. След десетина минути Петър Андреев се възползва от центриране на Кръстьо Банов и изравни. Последният направи обрата с попадение малко преди почивката. Интригата още веднъж се завърза в 58-ата минута с гола на Хаджиев за 2:2. В 73-ата минута обаче Андреев осъществя за повторно. Още голове можеха да вкарат пловдивчани.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.